Objednávka ON-LINE STYLINGU

 • 1
  OBJEDNEJTE STYLING
  On-line styling objednáte vyplněním formuláře níže
 • 2
  ZAREZERVUJTE SI TERMÍN
  Ihned po připsání platby za on-line styling obdržíte odkaz, na kterém si můžete vybrat a zarezervovat termín, kdy se on-line styling uskuteční. Podle toho, jak vám to bude vyhovovat.
 • 3
  PŘIPRAVTE SE NA ON-LINE STYLING
  Po objednání obdržíte též email s podrobným návodem, jak se na on-line styling připravit. Tak, abyste ho dokázali využít naplno!

OSOBNÍ ZÁRUKA

Za kvalitou poskytnuté služby si stojím. Přesto nechci prodávat zajíce v pytli. Proto vám osobně garantuji, že v případě, že by vám služba on-line styling nevyhovovala, refunduji vám celou cenu zpět.

REFERENCE

IT je mi blízko, s módou to bylo horší. Ale přístup Stáni mně hrozně potěšil. Cítil jsem se při on-line stylingu velmi komfortně.
Jan NovákGrafik
Dobrý den, on-line styling se Stáňou 🙂.... Už den předem tedy jsem měla trochu trému, jak to bude probíhat 😀... Bylo to ale opravdu zbytečné....Přichystala jsem si vše v mé šatně .... i boty, kabáty, bundy a velké zrcadlo 🤣. Již po prvních minutách ze mne vše opadlo, protože Stáňa je velmi příjemná a milá a nebylo proč, se něčeho obávat. V úvodu jsme si řekly, co přesně a s čím potřebuji poradit a od toho se vše odvíjelo. Ukázala jsem několik svých kousků oblečení a povídaly si, jakým způsobem je nosit a jak je kombinovat s oblečením, které mám. A také jsem dostala při této příležitosti několik úžasných tipů a rad. Vytvořily jsme něco kolem 22 outfitů opravdu jen z věcí, které mám a asi nikdy bych na takové kombinace sama nepřišla ..a teď mé oblečení má šmrnc a není nudné😀..A opravdu jsem začala jinak nahlížet na to, jak a co obléknout ....Outfity jsem si vyfotila i do telefonu, abych na ty kombinace nezapomněla. A zjistila jsem, že vlastně můžu nosit i sukně 😀 a nemusí mi jen ležet ve skříni, protože v nich vypadám i celkem dobře s věcmi, které mi Stáňa k nim vybrala a doporučila. Je skvělé, jak i takový obyčejný pásek přes sako dokáže udělat divy 😀. Dostala jsem tipy, co bych si mohla ještě pořídit a kde, abych byla vyladěná nejen hezky, ale i prakticky 🙂... Tímto bych ještě jednou chtěla Stáně moc poděkovat, byla to má nová a především přínosná zkušenost 🙂. A mohu vážně jen doporučit!!!
Dana VávrováManažerka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.